אודותינו

our-story-img.jpg

בדק בית ישראל

בדק בית ישראל הוקמה בכדי להעניק מענה לאיש מהשורה אשר קנה בית ממיטב כספו ורוצה לוודא שאכן מה שהובטח לו על ידיי הקבלן זה אכן מה שהוא קיבל, נשמע פשוט וקל? לצערינו לא כך הדברים בשטח…

החברה מורכבת מאנשי מקצוע מגוונים אשר רכשו  ניסיון והשכלה רלוונטיים בהנעת  פרויקטים רבים של בנייה החל מהשלבים הראשונים של הביצוע ועד לסיומם בקבלת טופס 4  וכו.

יחד עם זאת, נבקש להבהיר כי עולם ההנדסה הוא רחב היקפים ואנו מלמדים ולמדים מכל פרויקט , דרכי התמודדויות פרטניים ואף חשיפה לחומרים ופרטי ביצוע חדשים ומתקדמים.

בדק בית ישראל ביצעה דו"חות רבים ומגוונים ועם הזמן ראינו לנגד עינינו מטרה אחת עיקרית להציג את הליקויים בצורה עניינית ומקצועית במטרה לצמצם את תופעת הליקויים ככל  שניתן כאשר בעצם אנו נותנים, תמונת מצב אמינה ללקוח ללא כל השפעה מצד הקבלן / יזם לגבי אפיון הליקויים,  בין אם הם מורכבים ומשמעותיים  ובין אם ופשוטים וקטנים .

בדק בית ישראל מציגה פרטים אמינים ובאופן הגון והם בעצם אבני הדרך עבורנו.

זו חובתנו הן כנותני שירות והן כמהנדסים בכלל!

בדק בית - איך זה מתבצע?


ישנם שלושה שלבים מרכזיים לתהליך בדק בית!


שלב ראשון

שלב ראשון - ייעוץ ראשוני יעוץ חינם, הכולל מסירת תמונת מצב על חשיבות בדק הבית בכלל והתהליך בפרט על ידיי נציג בדק בית ישראל, או אחד ממהנדסי החברה.

בדק בית ליקויים

שלב שני

שלב שני - ביצוע בדק בית מהנדס מטעם בדק בית ישראל יגיע אליכם ויבצע בדק בית מקצועי. הנתונים ישלחו למשרד לעיבוד ולהפקת דו"ח מקיף בפרק זמן קצר לשימושכם מול הקבלן.

שלב שלישי

שלב שלישי - הפקת דו"ח וליווי לאחר בדק הבית חברת בדק בית ישראל, תפיק דו"ח מבוקר חתום על ידיי מהנדס מוסמך ובעל רישיון. זמינות וליווי מקצועי על ידי מהנדס גם לאחר הפקת הדו"ח.

אל תאמרו לי זה לא יקרה!

בדק בית ישראל מעסיקה מהנדסים ואנשי מקצוע שיודעים לאתר את הפגמים והליקויים לתעד אותם כך שלא יהיה ספק לגביי ליקוי כזה או אחר. לכל בעיה יש כפי שראינו את שנות הבדק שלה אך אם אתם רוצים למנוע בעיות ואי הסכמות עם הקבלן, אל תחכו לאחר כניסתכם לבית או לתקופות הבדק. מומלץ לבצע בדק בית לדירה חדשה מקבלן עוד לפני הכניסה לבית.

בשלב כזה הוא לא יוכל לטעון לשימוש בלתי ראוי וגם יהיה הרבה יותר קל לבצע את התיקונים כשהעובדים עוד באזור ואתם עדיין לא נכנסתם לגור בדירה, נראה לנו שאלו סיבות מספיק טובות לחייג אלינו ולהזמין אותנו לביצוע בדק בית ולוודא שאתם מקבלים את הנכס כפי שהובטח לכם.

אנו מאמינים בשקיפות מלאה בכל בדיקה

לא משנה אזור מגורים | לא משנה מי הקבלן | לא משנה מי הזמין את הבדיקה 

יש לכם שאלה?

כתבו לנו ואחד ממהנדסי החברה יענה לכם בהקדם.